Inne

Marzec, 2018

 • 16 marca

  [PROMOCJA] Płyta – „Wierzę, że…”

  „Powiedz mi, że nie boisz się musisz to powiedzieć, bym już nie martwiła się powiedz, że znalazłeś szczęście, którego brakło tu, że co noc kołyszesz mnie szepcąc mi bajki do snu choć tak bardzo brak mi Ciebie jest wierzę, że spotkamy w Niebie się.″ [Magdalena Tylek (Kania) – Wierzę, że…]

Luty, 2018

 • 26 lutego

  [AKCJE] Region krakowski – Łąka Spotkań 2018

  Dnia 09.02.2018 r. wolontariusze regionu krakowskiego mieli okazję by spotkać się i opowiedzieć o działalności WMS-u, w ,,Łące Spotkań”- w Krakowie, przy ulicy Siennej 5. Celem spotkania było przybliżenie naszej działalności, tego jak wyglądają wyjazdy na misje, a także zachęcenie do wparcia, oraz dołączenia do grona wolontariuszy.

 • 16 lutego

  [AKCJE] Region wrocławski – wolontariusze w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Sióstr Boromeuszek

  11 lutego z okazji Światowego Dnia Chorego wolontariusze regionu wrocławskiego udali się do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego sióstr boromeuszek.

 • 16 lutego

  [AKCJE] Region wrocławski – odwiedziny w strzegomskiej oazie 2018

  Co to są misje? Kim jest misjonarz? Na te pytania odpowiedzieli nam w piątek Salwatorianie. Przyjechali do nas z Bagna i okolic Wrocławia, żeby podzielić się swoimi świadectwami.

Styczeń, 2018

 • 31 stycznia

  [PROMOCJA] Fundacja im. Heleny Kmieć

  Jak wspomnieliśmy na naszym Fanpage’u na Facebooku, powstała Fundacja im. Heleny Kmieć.  Po tragicznych wydarzeniach w Cochabambie, gdzie zginęła Helenka Kmieć, wiele osób z całej Polski wyrażało swoją chęć pomocy. Postanowili kontynuować dzieło Helenki poprzez wparcie materialne, modlitewne i dalej przekazywać iskrę dobroci, którą zapaliła. Dlatego w odpowiedzi na te …

 • 30 stycznia

  [PROMOCJA] Helena. Misja możliwa.

  Jak mówią autorzy, „Helena. Misja możliwa” to książka usłyszana, a nie napisana. To zapis 24 rozmów na ponad 400 stronach z bliskimi Heleny Kmieć, wolontariuszki Wolontariatu Misyjnego Salvator zamordowanej w Boliwii w styczniu 2017 roku

 • 10 stycznia

  [AKCJE] Kiermasz – Trzech Króli. Warszawa – styczeń [2018]

  6 stycznia, na warszawskim „Olimpie”, miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Gościliśmy Trzech Króli z Rosji, Kenii i Filipin.

Grudzień, 2017

 • 24 grudnia

  Życzenia Świąteczne – Boże Narodzenie 2017

Listopad, 2017

 • 6 listopada

  [AKCJE] Niedziela Misyjna. Kiermasz w Oleśnicy

  W związku z tym, że 22 października Kościół na całym świecie obchodził Niedzielę Misyjną, jako wolontariusze misyjni nie mogliśmy przejść obok tego wydarzenia obojętnie!

Marzec, 2017

 • 29 marca

  [AKCJE] Katalog Kart Wielkanocnych – kupuj kartki i wspieraj misje!

  Idą Święta! Jak dobrze uczcić Wielkanoc? Z pewnością warto pokazać bliskim, że są dla nas ważni. Proponujemy wysłać lub wręczyć im wyjątkową kartkę!