ga('send', 'pageview');
Strona główna / Pobieralnia

Pobieralnia

Marzec, 2017

 • 29 marca

  [AKCJE] Katalog Kart Wielkanocnych – kupuj kartki i wspieraj misje!

  Idą Święta! Jak dobrze uczcić Wielkanoc? Z pewnością warto pokazać bliskim, że są dla nas ważni. Proponujemy wysłać lub wręczyć im wyjątkową kartkę!

Styczeń, 2015

 • 12 stycznia

  Konferencja ks. Maćka Dalibora SDS

  Konferencja.

 • 11 stycznia

  Wykład wygłoszony przez ks. Krzysztofa Porosła w Ponicach na spotkaniu ogólnopolskim w 2014 roku

  Przedstawiamy Wam treść wykładu wygłoszonego przez ks. Krzysztofa Porosła na spotkaniu ogólnopolskim w Ponicach 2014 roku.

 • 11 stycznia

  Wykład wygłoszony na spotkaniach regionalnych przez ks. Pawła Fiącka SDS – opiekuna WMS – 10.2014

  Przedstawiamy Wam treść wykładu wygłoszonego przez ks. Pawła Fiącka SDS - opiekuna WMS - podczas spotkań regionalnych w październiku 2014 roku

Styczeń, 2014

 • 11 stycznia

  Zasady rekrutacji dotyczące wyjazdów w 2014 roku oraz lista krajów [pdf]

  Przedstawiamy Wam zasady rekrutacji dotyczące wyjazdów w 2014 roku oraz listę placówek do których mogą udać się wolontariusze. Poznaj szczegóły dotyczące wyjazdów.

Grudzień, 2013

 • 27 grudnia

  Śpiewnik kolęd Wolontariatu Misyjnego SALVATOR

  Przedstawiamy Wam Śpiewnik Kolęd stworzony przez ks. Pawła Fiącka SDS - opiekuna WM SALVATOR.

 • 17 grudnia

  Nasze świadectwo w trzebnickim „Żniwie”

  Nasze świadectwo w trzebnickim "Żniwie". Marta Trawińska, Agata Krężel oraz Magdalena Borowiec opowiedziały swoje świadectwa na łamach trzebnickiego "Żniwa". Zapraszamy do lektury. Można pobrać całe wydanie w formacie PDF.

Październik, 2013

 • 29 października

  I spotkanie regionalne WMS – konferencja – ks. Paweł Fiącek SDS, opiekun WMS

  Towarzyszenie Jezusowi jest zaszczytem, którego nie wszyscy dostępują. On zobowiązuje, by potem dać o nim świadectwo. To naturalna konsekwencja "bycia z Jezusem".

 • 19 października

  Wywiad z ks. Pawłem Fiąckiem, opiekunem WM SALVATOR

  Bez powołania pochodzącego od Pana Boga, w misyjnej, niełatwej rzeczywistości nikt by się nie odnalazł. Samo życie w krajach trzeciego świata jest trudne. Gdy więc dodatkowo uwzględnimy jeszcze odmienną kulturę tych ludów, częste niezrozumienie ze strony miejscowych, aż po złą interpretację przyświecającej misjonarzowi motywacji oraz - niejednokrotnie - brak widocznych owoców jego pracy, z powodzeniem można by takie posługiwanie nazwać heroicznym.

 • 14 października

  Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Światowy Dzień Misyjny

  Drodzy Bracia i Siostry! W tym roku Światowy Dzień Misyjny będziemy obchodzić pod koniec Roku Wiary. Jest to wspaniała okazja, aby umocnić naszą przyjaźń z Panem i nasze wędrowanie z Nim jako Kościół, który odważnie głosi Ewangelię. W takiej perspektywie chciałbym zaproponować kilka refleksji.